Szalony pościg Wójtowej...Szymbark straszy miejscowych!!!

Dodano: 31.10.2010 o godzinie 17:42

LKS Wójtowa- LKS Szymbark 5:3 (1:2)

LKS Wójtowa; Marcin Michalec, Paweł Danicz, Dawid Juszczyk, Mateusz Czeluśniak, Marcin Matuszyk, Jakub Dziedzic(75 Mateusz Dudka), Dawid Czeluśniak, Robert Czech(45 Daniel Budziak), Szymon Stygar, Damian Ludwin, Sławomir Szurek(45 Grzegorz Przyczynek)

Bramki: Dawid Czeluśniak 45',55',65',85' , Mateusz Dudka 80'

Po ostatniej wpadce z Biała kibice liczyli na łatwe zwyciestwo i dobra grę naszej drużyny. Wydawało sie że w starciu z drużyna która ociera się o strefę spadkową to bedzie tylko przetarcie przed derbami z Nafta. Początek meczu nie wskazywał na jakieś problemy z wygraną. Wójtowa przeważała i kontrolowała przebieg spotkania. Bramki to miała byc tylko kwestia czasu zwłaszcza ze graliśmy z wiartem. Nic bardziej mylnego Szymbark przeprowadził dwie akcje i było 0:2. Błedy w defensywie i świetny snajper gości który w tych sytuacjach zrobił z naszej obrony sito. Wójtowa na kolanach!!! Po tych bramkach LKS był kompletnie rozbity. Przed przerwą stać nas było na przeprowadzenie jeszcze jednej akcji , Juszczyk odzykał piłke w naszym polu karnym zagrał do Stygara ten z pierwszej piłki do Czeluśniaka który długim podaniem uruchomił Ludwina. Nasz snajper został sfaulowany w okolicy 16 metra. Do piłki podszedł D.Czeluśniak i było 1:2. Po tej bramce sedzia zakończył pierwszą połowę. Po przerwie trener dokonał dwóch zmian, na boisku pojawili się Budziak i Przyczynek, i to oni mieli rozruszać nasza ofensywę. Tak też sie stało Przyczynek zagrał w ataku i był bardzo aktywny zagrażając bramce gości. Budziak natomiast zagrał na środku pomocy i powrót po długiej przerwie miał bardzo okazały. Był obok Dawida który strzelił 4 bramki najlepszym zawodnikiem w drugiej połowie. Wójtowa natomiast ruszyła do ataków. Efekt był szybki i w 55 oraz 65 minucie D.Czeluśniak zdobył dwa gole i Wójtowa prowadziła 3:2. Wydawało się ze wygraną mamy w ręku. Goście jednak pokazali że nie należy ich lekceważyc, kolejny rzut karny i remis 3:3. Michalec był bliski obrony, jednak Brzeziański trener Szymbarku zdołał wykorzystać już drugiego karnego. W 75 minucie na boisku zameldował się Dudka i miał prawdziwe "wejście smoka", nasi zawodnicy rozklepali obronę gości, piłka trafiła do Mateusza a ten ze spokojem pokonuje bramkarza gości dając zasłużone prowadzenie miejscowym. W końcówce meczu Ludwin został sfaulowany w polu karnym a sędzia wskazał na wapno, "11" pewnie wykorzystał Dawid Czeluśniak. Wójtowa po szalonym pościgu wygrywa...