5 najlepszych strzelców
1. Czeluśniak Dawid 18   
2. Ludwin Damian 9   
3. Czech Robert 3   
4. Dziedzic Jakub 2   
5. Czeluśniak Mateusz 2   
menu

Juniorzy - Terminarz 2009



 Lp.Drużyna:Pkt.:
 1. Ogień Sękowa 19
 2. KS Bobowa 18
 3. LKS Uście Gorlickie 15
 4. LKS Ropa 15
 5. LKS Kobylanka 12
 6. LKS Wójtowa 9
 7. Nafta Kryg 6
 8. KS Biecz 4
 9. LUKS Hańczowa 4
 10. Biała Brunary 1


Termin I - 05.09.2009 (sobota)

LUKS Hańczowa 2-0   KS Biecz
LKS Uście Gorlickie 3-0   LKS Nafta Kryg
KS Bobowa4-0    LKS Wójtowa
LKS Ogień Sękowa3-0  LKS Biała Brunary
LKS Kobylanka   1-2  KS Ropa

Termin II - 12.09.2009 (sobota)
 

Biecz 4-2   Ropa
Brunary0-4   Kobylanka
Wójtowa2-3   Sękowa
Kryg2-7   Bobowa
Hańczowa   0-3  Uście Gorlickie

Termin III - 19.09.2009 (sobota)

Uście Gorlickie 3-1  Biecz
Bobowa 9-1  Hańczowa
Sękowa3-0   Kryg
Kobylanka 6-0   Wójtowa
Brunary   1-3  Ropa

Termin IV - 26.09.2009 (sobota)
 

Biecz 1-1   Brunary
Wójtowa 1-2    Ropa
Kryg 2-8   Kobylanka
Hańczowa 1-1   Sękowa
Uście Gorlickie   2-3  Bobowa

Termin V - 03.10.2009 (sobota)

Bobowa 7-0   Biecz
Sękowa 6-0   Uście Gorlickie
Kobylanka 6-0   Hańczowa
Ropa 2-1   Kryg
Brunary

     0-3

walkower 

  Wójtowa

Termin VI - 10.10.2009 (sobota)
 

Biecz 1-5   Wójtowa
Kryg 5-2   Brunary
Hańczowa 0-4   Ropa
Uście Gorlickie 4-1   Kobylanka
Bobowa   0-3  Sękowa

Termin VII - 17.10.2009 (sobota)

Sękowa 10.00   Biecz
Kobylanka 11.30   Bobowa
Ropa 11.30   Uście Gorlickie
Brunary 14.00   Hańczowa
Wójtowa  11.00  Kryg

Termin VIII - 24.10.2009 (sobota)
 

Biecz 1-2  Kryg
Hańczowa 2-5    Wójtowa
Uście Gorlickie

 3-0]

walkower 

  Brunary
Bobowa 3-1   Ropa
Sękowa    2-1  Kobylanka

Termin IX - 31.10.2009 (sobota)

Kobylanka 10.00   Biecz
Ropa 11.30   Sękowa
Brunary 13.00   Bobowa
Wójtowa 10.00    Uście Gorlickie
Kryg  13.00  Hańczowa
Lp. Drużyna: Pkt.:
1. LKS Uście Gorlickie 70
2. KS Bobowa 69
3. LKS Ropa 58
4. Wicher Mogilno 54
5. LKS Wójtowa 54
6. Ogień Sękowa 51
7. Biała Brunary 45
8. LKS Zagórzany 39
9. KS Biecz 37
10. Królovia Królowa Górna 36
11. LKS Szymbark 35
12. LKS Łużna 35
13. Torcida Smerkowiec 27
14. Nafta Kryg 26
15. Victoria Śnietnica 25
16. Polany Berest 25
Szukaj: