5 najlepszych strzelców
1. Czeluśniak Dawid 18   
2. Ludwin Damian 9   
3. Czech Robert 3   
4. Dziedzic Jakub 2   
5. Czeluśniak Mateusz 2   
menu

wyniki rozgrywek 2010/2011 :: Klasa A



 Lp. Drużyna: Pkt.:
 1.  LKS Uście Gorlickie  70
 2.  KS Bobowa  69
 3.  LKS Ropa  58
 4.  Wicher Mogilno  54
 5.  LKS Wójtowa  54
 6.  Ogień Sękowa  51
 7.  Biała Brunary  45
 8.  LKS Zagórzany  39
 9.  KS Biecz  37
 10.  Królovia Królowa Górna  36
 11.  LKS Szymbark  35
 12.  LKS Łużna  35
 13.  Torcida Smerkowiec  27
 14.  Nafta Kryg  26
 15.  Victoria Śnietnica  25
 16.  Polany Berest  25


Kolejka 1 - 15 sierpnia

Victoria Śnietnica 1-3 LKS Wójtowa  
Królovia Królowa Górna 3-1 Nafta Kryg  
Wicher Mogilno 7-1 LKS Szymbark  
Polany Berest 0-1 Biała Brunary  
Torcida Smerekowiec 1-1 LKS Łużna  
LKS Zagórzany 1-3 LKS Ropa  
Ogień Sękowa 2-3 KS Biecz  
w pierwotnym terminie (15 sierpnia) odwołany na prośbę gospodarzy
z powodu uroczystości religijnych
LKS Uście Gorlickie 4-1 KS Bobowa  

Kolejka 2 - 22 sierpnia

LKS Uście Gorlickie 4-5 KS Biecz  
LKS Ropa 8-3 Ogień Sękowa  
LKS Łużna 5-0 LKS Zagórzany  
Biała Brunary 3-1 Torcida Smerekowiec  
LKS Szymbark 3-0 Polany Berest  
Nafta Kryg 2-8 Wicher Mogilno  
LKS Wójtowa 5-0 Królovia Królowa Górna  
Victoria Śnietnica 1-1 KS Bobowa  

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Królovia Królowa Górna 0-2 KS Bobowa  
Wicher Mogilno 4-2 LKS Wójtowa  
Polany Berest 1-2 Nafta Kryg  
Torcida Smerekowiec 2-1 LKS Szymbark  
Ogień Sękowa 1-1 LKS Łużna  
KS Biecz 4-5 LKS Ropa  
LKS Uście Gorlickie 3-1 Victoria Śnietnica  
Biała Brunary 5-2 LKS Zagórzany  

Kolejka 4 - 5 września

LKS Uście Gorlickie 4-1 LKS Ropa  
LKS Łużna 4-1 KS Biecz  
Biała Brunary 0-1 Ogień Sękowa  
LKS Szymbark 0-6 LKS Zagórzany  
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych
warunków atmosferycznych
Nafta Kryg 1-4 Torcida Smerekowiec  
LKS Wójtowa 3-0 Polany Berest  
(wo)

goście nie przystąpili do meczu / w pierwotnym terminie (5 września)
odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Victoria Śnietnica 3-3 Królovia Królowa Górna  
Wicher Mogilno 3-4 KS Bobowa  

Kolejka 5 - 12 września

Królovia Królowa Górna 3-2 LKS Uście Gorlickie  
Wicher Mogilno 1-2 Victoria Śnietnica  
Polany Berest 1-8 KS Bobowa  
Torcida Smerekowiec 2-3 LKS Wójtowa  
LKS Zagórzany 4-2 Nafta Kryg  
Ogień Sękowa 3-1 LKS Szymbark  
KS Biecz 4-0 Biała Brunary  
LKS Ropa 6-2 LKS Łużna  

Kolejka 6 - 19 września

LKS Uście Gorlickie 2-2 LKS Łużna  
Biała Brunary 2-4 LKS Ropa  
LKS Szymbark 3-2 KS Biecz  
Nafta Kryg 2-2 Ogień Sękowa  
LKS Wójtowa 0-2 LKS Zagórzany  
Victoria Śnietnica 3-0 Polany Berest  
Królovia Królowa Górna 0-3 Wicher Mogilno  
Torcida Smerekowiec 0-4 KS Bobowa  

Kolejka 7 - 26 września

Wicher Mogilno 1-3 LKS Uście Gorlickie  
Polany Berest 1-3 Królovia Królowa Górna  
Torcida Smerekowiec 2-4 Victoria Śnietnica  
LKS Zagórzany 2-4 KS Bobowa  
Ogień Sękowa 2-6 LKS Wójtowa  
KS Biecz 6-2 Nafta Kryg  
LKS Ropa 4-4 LKS Szymbark  
LKS Łużna 1-0 Biała Brunary  

Kolejka 8 - 3 października

LKS Uście Gorlickie 4-1 Biała Brunary  
LKS Szymbark 2-3 LKS Łużna  
Nafta Kryg 0-2 LKS Ropa  
LKS Wójtowa 6-4 KS Biecz  
Victoria Śnietnica 2-1 LKS Zagórzany  
Królovia Królowa Górna 1-1 Torcida Smerekowiec  
Wicher Mogilno 2-2 Polany Berest  
Ogień Sękowa 1-1 KS Bobowa  

Kolejka 9 - 10 października

Polany Berest 2-7 LKS Uście Gorlickie  
Torcida Smerekowiec 5-0 Wicher Mogilno  
LKS Zagórzany 3-2 Królovia Królowa Górna  
Ogień Sękowa 2-0 Victoria Śnietnica  
KS Biecz 1-3 KS Bobowa  
LKS Ropa 1-3 LKS Wójtowa  
LKS Łużna 5-0 Nafta Kryg  
Biała Brunary 1-4 LKS Szymbark  

Kolejka 10 - 17 października

LKS Uście Gorlickie 5-2 LKS Szymbark  
Nafta Kryg 1-2 Biała Brunary  
LKS Wójtowa 2-1 LKS Łużna  
KS Bobowa 3-0 LKS Ropa  
Victoria Śnietnica 6-0 KS Biecz  
Królovia Królowa Górna 3-2 Ogień Sękowa  
Wicher Mogilno 3-0 LKS Zagórzany  
Polany Berest 2-0 Torcida Smerekowiec  

Kolejka 11 - 24 października

Torcida Smerekowiec 3-4 LKS Uście Gorlickie  
LKS Zagórzany 2-1 Polany Berest  
Ogień Sękowa 0-3 Wicher Mogilno  
KS Biecz 1-0 Królovia Królowa Górna  
LKS Ropa 2-1 Victoria Śnietnica  
LKS Łużna 4-1 KS Bobowa  
Biała Brunary 1-0 LKS Wójtowa  
LKS Szymbark 3-4 Nafta Kryg  

Kolejka 12 - 31 października

LKS Uście Gorlickie 4-1 Nafta Kryg  
LKS Wójtowa 5-3 LKS Szymbark  
Victoria Śnietnica 2-1 LKS Łużna  
Królovia Królowa Górna 1-3 LKS Ropa  
Wicher Mogilno 3-2 KS Biecz  
Polany Berest 5-3 Ogień Sękowa  
Torcida Smerekowiec 2-0 LKS Zagórzany  
Biała Brunary 2-2 KS Bobowa  

Kolejka 13 - 7 listopada

LKS Zagórzany 1-1 LKS Uście Gorlickie  
Ogień Sękowa 3-0 Torcida Smerekowiec  
KS Biecz 1-1 Polany Berest  
LKS Ropa 2-4 Wicher Mogilno  
LKS Łużna 1-2 Królovia Królowa Górna  
Biała Brunary 0-0 Victoria Śnietnica  
LKS Szymbark 0-3 KS Bobowa  
Nafta Kryg 2-1 LKS Wójtowa  

Kolejka 14 - 11 listopada

LKS Uście Gorlickie 2-3 LKS Wójtowa  
Victoria Śnietnica 1-4 LKS Szymbark  
Królovia Królowa Górna 2-1 Biała Brunary  
Wicher Mogilno 3-1 LKS Łużna  
Polany Berest 0-6 LKS Ropa  
Torcida Smerekowiec 0-1 KS Biecz  
LKS Zagórzany 0-2 Ogień Sękowa  
Nafta Kryg 1-2 KS Bobowa  

Kolejka 15 - 14 listopada

Ogień Sękowa 1-2 LKS Uście Gorlickie  
KS Biecz 0-0 LKS Zagórzany  
LKS Ropa 2-2 Torcida Smerekowiec  
LKS Łużna 3-0 Polany Berest  
Biała Brunary 6-2 Wicher Mogilno  
LKS Szymbark 1-2 Królovia Królowa Górna  
Nafta Kryg 2-5 Victoria Śnietnica  
LKS Wójtowa 0-1 KS Bobowa  

Kolejka 16 - 27 marca

KS Bobowa 2-2 LKS Uście Gorlickie  
LKS Wójtowa 2-1 Victoria Śnietnica  
Nafta Kryg 1-2 Królovia Królowa Górna  
LKS Szymbark 2-4 Wicher Mogilno  
Biała Brunary 1-2 Polany Berest  
LKS Łużna 2-1 Torcida Smerekowiec  
LKS Ropa 5-1 LKS Zagórzany  
KS Biecz 0-6 Ogień Sękowa  

Kolejka 17 - 3 kwietnia

KS Bobowa 5-1 Victoria Śnietnica  
KS Biecz 4-3 LKS Uście Gorlickie  
Ogień Sękowa 0-3 LKS Ropa  
LKS Zagórzany 3-1 LKS Łużna  
Torcida Smerekowiec 1-2 Biała Brunary  
Polany Berest 2-0 LKS Szymbark  
Wicher Mogilno 1-1 Nafta Kryg  
Królovia Królowa Górna 3-3 LKS Wójtowa  

Kolejka 18 - 10 kwietnia

Victoria Śnietnica 0-1 LKS Uście Gorlickie  
LKS Zagórzany 0-3 Biała Brunary  
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie posiadali kart zdrowia
KS Bobowa 2-1 Królovia Królowa Górna  
LKS Wójtowa 2-5 Wicher Mogilno  
Nafta Kryg 4-1 Polany Berest  
LKS Szymbark 2-1 Torcida Smerekowiec  
LKS Łużna 1-1 Ogień Sękowa  
LKS Ropa 4-1 KS Biecz  

Kolejka 19 - 17 kwietnia

KS Bobowa 3-2 Wicher Mogilno  
LKS Ropa 0-1 LKS Uście Gorlickie  
KS Biecz 2-1 LKS Łużna  
Ogień Sękowa 1-1 Biała Brunary  
LKS Zagórzany 2-1 LKS Szymbark  
Torcida Smerekowiec 2-2 Nafta Kryg  
Polany Berest 0-4 LKS Wójtowa  
Królovia Królowa Górna 3-1 Victoria Śnietnica  

Kolejka 20 - 23 kwietnia

LKS Uście Gorlickie 4-2 Królovia Królowa Górna  
Victoria Śnietnica 1-1 Wicher Mogilno  
KS Bobowa 5-3 Polany Berest  
LKS Wójtowa 3-2 Torcida Smerekowiec  
Nafta Kryg 5-2 LKS Zagórzany  
LKS Szymbark 0-3 Ogień Sękowa  
Biała Brunary 2-2 KS Biecz  
LKS Łużna 0-7 LKS Ropa  

Kolejka 21 - 1 maja

KS Bobowa 3-3 Torcida Smerekowiec  
LKS Łużna 0-5 LKS Uście Gorlickie  
LKS Ropa 3-3 Biała Brunary  
KS Biecz 3-2 LKS Szymbark  
Ogień Sękowa 4-1 Nafta Kryg  
LKS Zagórzany 2-3 LKS Wójtowa  
Polany Berest 2-0 Victoria Śnietnica  
Wicher Mogilno 8-4 Królovia Królowa Górna  

Kolejka 22 - 3 maja

LKS Uście Gorlickie 4-1 Wicher Mogilno  
Królovia Królowa Górna 1-2 Polany Berest  
Victoria Śnietnica 1-5 Torcida Smerekowiec  
KS Bobowa 1-0 LKS Zagórzany  
LKS Wójtowa 0-4 Ogień Sękowa  
Nafta Kryg 1-1 KS Biecz  
LKS Szymbark 3-1 LKS Ropa  
Biała Brunary 3-0 LKS Łużna  
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali kart zdrowia

Kolejka 23 - 8 maja

KS Bobowa 2-3 Ogień Sękowa  
Biała Brunary 1-3 LKS Uście Gorlickie  
LKS Łużna 0-3 LKS Szymbark  
(wo)
na boisku 6-3
LKS Ropa 2-0 Nafta Kryg  
KS Biecz 2-3 LKS Wójtowa  
LKS Zagórzany 2-0 Victoria Śnietnica  
Torcida Smerekowiec 3-2 Królovia Królowa Górna  
Polany Berest 0-2 Wicher Mogilno  

Kolejka 24 - 15 maja

LKS Uście Gorlickie 5-1 Polany Berest  
Wicher Mogilno 3-0 Torcida Smerekowiec  
Królovia Królowa Górna 2-3 LKS Zagórzany  
Victoria Śnietnica 0-1 Ogień Sękowa  
KS Bobowa 5-3 KS Biecz  
LKS Wójtowa 2-6 LKS Ropa  
Nafta Kryg 2-1 LKS Łużna  
LKS Szymbark 2-1 Biała Brunary  

Kolejka 25 - 22 maja

LKS Szymbark 1-3 LKS Uście Gorlickie  
Biała Brunary 2-0 Nafta Kryg  
LKS Łużna 1-4 LKS Wójtowa  
LKS Ropa 2-3 KS Bobowa  
KS Biecz 3-2 Victoria Śnietnica  
Ogień Sękowa 5-3 Królovia Królowa Górna  
LKS Zagórzany 3-1 Wicher Mogilno  
Torcida Smerekowiec 1-0 Polany Berest  

Kolejka 26 - 29 maja

LKS Uście Gorlickie 8-1 Torcida Smerekowiec  
Polany Berest 1-3 LKS Zagórzany  
Wicher Mogilno 4-1 Ogień Sękowa  
Królovia Królowa Górna 3-0 KS Biecz  
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Victoria Śnietnica 0-6 LKS Ropa  
KS Bobowa 5-2 LKS Łużna  
LKS Wójtowa 4-2 Biała Brunary  
Nafta Kryg 3-4 LKS Szymbark  

Kolejka 27 - 5 czerwca

KS Bobowa 3-3 Biała Brunary  
Nafta Kryg 2-6 LKS Uście Gorlickie  
LKS Szymbark 3-3 LKS Wójtowa  
LKS Łużna 2-1 Victoria Śnietnica  
LKS Ropa 1-2 Królovia Królowa Górna  
KS Biecz 1-4 Wicher Mogilno  
Ogień Sękowa 9-1 Polany Berest  
mecz przerwany po 45. minutach z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Zagórzany 2-2 Torcida Smerekowiec  

Kolejka 28 - 12 czerwca

LKS Uście Gorlickie 4-0 LKS Zagórzany  
Torcida Smerekowiec 2-6 Ogień Sękowa  
Polany Berest 6-0 KS Biecz  
Wicher Mogilno 0-1 LKS Ropa  
Królovia Królowa Górna 1-3 LKS Łużna  
Victoria Śnietnica 0-1 Biała Brunary  
KS Bobowa 5-1 LKS Szymbark  
LKS Wójtowa 2-2 Nafta Kryg  

Kolejka 29 - 19 czerwca

KS Bobowa 10-3 Nafta Kryg  
LKS Wójtowa 0-4 LKS Uście Gorlickie  
LKS Szymbark 9-2 Victoria Śnietnica  
Biała Brunary 2-1 Królovia Królowa Górna  
LKS Łużna 1-3 Wicher Mogilno  
LKS Ropa 0-0 Polany Berest  
KS Biecz 6-5 Torcida Smerekowiec  
Ogień Sękowa 7-2 LKS Zagórzany  

Kolejka 30 - 25 czerwca
LKS Uście Gorlickie 4-4 Ogień Sękowa  
LKS Zagórzany 3-2 KS Biecz  
Torcida Smerekowiec 3-4 LKS Ropa  
Polany Berest 2-2 LKS Łużna  
Wicher Mogilno 3-4 Biała Brunary  
Królovia Królowa Górna 4-5 LKS Szymbark  
Victoria Śnietnica 3-5 Nafta Kryg  
KS Bobowa 3-0 LKS Wójtowa  
(wo)
goście nie dojechali

Lp. Drużyna: Pkt.:
1. LKS Uście Gorlickie 70
2. KS Bobowa 69
3. LKS Ropa 58
4. Wicher Mogilno 54
5. LKS Wójtowa 54
6. Ogień Sękowa 51
7. Biała Brunary 45
8. LKS Zagórzany 39
9. KS Biecz 37
10. Królovia Królowa Górna 36
11. LKS Szymbark 35
12. LKS Łużna 35
13. Torcida Smerkowiec 27
14. Nafta Kryg 26
15. Victoria Śnietnica 25
16. Polany Berest 25
Szukaj: