5 najlepszych strzelców
1. Czeluśniak Dawid 18   
2. Ludwin Damian 9   
3. Czech Robert 3   
4. Dziedzic Jakub 2   
5. Czeluśniak Mateusz 2   
menu

Wyniki rozgrywek 2009/2010 :: Klasa A



 Lp. Drużyna: Pkt.:
 1.  LKS Kobylanka  73
 2.  Ogień Sękowa  67
 3.  LKS Wójtowa  60
 4.  KS Bobowa  57
 5.  KS Biecz  56
 6.  LKS Łużna  46
 7.  LKS Zagórzany  45
 8.  Królovia Królowa Górna  45
 9.  LKS Ropa  44
 10.  Biała Brunary  42
 11.  Nafta Kryg  39
 12.  LKS Szymbark  29
 13.  LKS Stróżówka  28
 14.  Polany Berest  25
 15.  KPT Nawojowa  16
 16.  Galicja Nowy Sącz  9


Kolejka 1 - 9 sierpnia

LKS Kobylanka 7-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Wójtowa 2-2 LKS Łużna
Biała Brunary 3-1 LKS Stróżówka
KS Ropa  7-1 KS Bobowa
LKS Szymbark 3-2 KPT Nawojowa
Nafta Kryg 0-1 LKS Zagórzany
KS Biecz 4-0 Polany Berest
Królovia Królowa Górna 2-2 Ogień Sękowa

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Galicja Nowy Sącz 0-2 Ogień Sękowa
Polany Berest 0-0 Królovia Królowa Górna
LKS Zagórzany 2-3 KS Biecz
KPT Nawojowa 1-0 Nafta Kryg
KS Bobowa 3-2 LKS Szymbark
LKS Stróżówka 1-3KS Ropa  
LKS Łużna 7-1 Biała Brunary
LKS Kobylanka 3-2 LKS Wójtowa

Kolejka 3 - 23 sierpnia

LKS Wójtowa 2-1 Galicja Nowy Sącz
Biała Brunary 2-1 LKS Kobylanka
KS Ropa  2-1 LKS Łużna
LKS Szymbark 4-2 LKS Stróżówka
Nafta Kryg 1-1 KS Bobowa
KS Biecz 10-0 KPT Nawojowa
Królovia Królowa Górna 0-3 LKS Zagórzany
Ogień Sękowa 2-1 Polany Berest

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Galicja Nowy Sącz 1-1 Polany Berest
LKS Zagórzany 2-1 Ogień Sękowa
KPT Nawojowa 2-4 Królovia Królowa Górna
KS Bobowa 5-1 KS Biecz
LKS Stróżówka 1-4 Nafta Kryg
LKS Łużna 2-1 LKS Szymbark
LKS Kobylanka 3-2KS Ropa  
LKS Wójtowa 4-1 Biała Brunary

Kolejka 5 - 6 września

Biała Brunary 4-1 Galicja Nowy Sącz
KS Ropa  3-4 LKS Wójtowa
LKS Szymbark 1-3 LKS Kobylanka
Nafta Kryg 0-0 LKS Łużna
KS Biecz 7-1 LKS Stróżówka
Królovia Królowa Górna 1-2 KS Bobowa
Ogień Sękowa 5-0 KPT Nawojowa
Polany Berest 2-0 LKS Zagórzany

Kolejka 6 - 13 września

Galicja Nowy Sącz 1-3 LKS Zagórzany
KPT Nawojowa 0-0 Polany Berest
KS Bobowa 2-1 Ogień Sękowa
LKS Stróżówka 1-1 Królovia Królowa Górna
LKS Łużna 3-2 KS Biecz
LKS Kobylanka 6-1 Nafta Kryg
LKS Wójtowa 6-2 LKS Szymbark
Biała Brunary 4-5KS Ropa  

Kolejka 7 - 20 września

KS Ropa  7-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Szymbark 3-1 Biała Brunary
Nafta Kryg 1-2 LKS Wójtowa
KS Biecz 0-3 LKS Kobylanka
Królovia Królowa Górna 3-2 LKS Łużna
Ogień Sękowa 7-0 LKS Stróżówka
Polany Berest 4-1 KS Bobowa
LKS Zagórzany 8-1 KPT Nawojowa

Kolejka 8 - 27 września

Galicja Nowy Sącz 3-0 KPT Nawojowa
KS Bobowa 1-2 LKS Zagórzany
LKS Stróżówka 1-5 Polany Berest
LKS Łużna 1-3 Ogień Sękowa
LKS Kobylanka 6-4 Królovia Królowa Górna
LKS Wójtowa 1-0 KS Biecz
Biała Brunary 0-0 Nafta Kryg
KS Ropa  2-1 LKS Szymbark

Kolejka 9 - 4 października

LKS Szymbark 7-0 Galicja Nowy Sącz
Nafta Kryg 1-1KS Ropa  
KS Biecz 2-2 Biała Brunary
Królovia Królowa Górna 2-1 LKS Wójtowa
Ogień Sękowa 1-0 LKS Kobylanka
Polany Berest 0-2 LKS Łużna
LKS Zagórzany 1-1 LKS Stróżówka
KPT Nawojowa 3-2 KS Bobowa

Kolejka 10 - 11 października

Galicja Nowy Sącz 3-10 KS Bobowa
LKS Stróżówka 3-1 KPT Nawojowa
LKS Łużna 1-0 LKS Zagórzany
LKS Kobylanka 1-0 Polany Berest
LKS Wójtowa 4-4 Ogień Sękowa
Biała Brunary 1-1 Królovia Królowa Górna
KS Ropa  2-0 KS Biecz
LKS Szymbark 1-3 Nafta Kryg

Kolejka 11 - 18 października  - kolejka zostałą przełożona na 15 Listopada

Nafta Kryg - Galicja Nowy Sącz
KS Biecz 7-2 LKS Szymbark
Królovia Królowa Górna 4-2KS Ropa  
Ogień Sękowa 5-3 Biała Brunary
Polany Berest 0-2 LKS Wójtowa
LKS Zagórzany 4-1 LKS Kobylanka
KPT Nawojowa - LKS Łużna
KS Bobowa 5-2 LKS Stróżówka

Kolejka 12 - 25 października

Galicja Nowy Sącz 3-6 LKS Stróżówka
LKS Łużna 0-1 KS Bobowa
LKS Kobylanka 3-0 KPT Nawojowa
LKS Wójtowa 2-1 LKS Zagórzany
Biała Brunary 3-0 Polany Berest
KS Ropa  1-3 Ogień Sękowa
LKS Szymbark 1-2 Królovia Królowa Górna
Nafta Kryg 3-1 KS Biecz

Kolejka 13 - 31 października

KS Biecz 7-0 Galicja Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 2-1 Nafta Kryg
Ogień Sękowa 4-1 LKS Szymbark
Polany Berest 2-1KS Ropa  
LKS Zagórzany 8-1 Biała Brunary
KPT Nawojowa 1-6 LKS Wójtowa
KS Bobowa 2-2 LKS Kobylanka
LKS Stróżówka 1-4 LKS Łużna

Kolejka 14 - 8 listopada

Galicja Nowy Sącz 1-2 LKS Łużna
LKS Kobylanka 5-0 LKS Stróżówka
LKS Wójtowa 0-1 KS Bobowa
Biała Brunary 3-0 KPT Nawojowa
KS Ropa  1-3 LKS Zagórzany
LKS Szymbark 2-2 Polany Berest
Nafta Kryg 0-4 Ogień Sękowa
KS Biecz 2-2 Królovia Królowa Górna

Kolejka 15 - 11 listopada

Królovia Królowa Górna 3-1 Galicja Nowy Sącz
Ogień Sękowa 3-0 KS Biecz
Polany Berest 2-3 Nafta Kryg
LKS Zagórzany 6-3 LKS Szymbark
KPT Nawojowa 0-6KS Ropa  
KS Bobowa 2-2 Biała Brunary
LKS Stróżówka 3-2 LKS Wójtowa
LKS Łużna 3-8 LKS Kobylanka

Kolejka 16

Galicja Nowy Sącz 1-0 LKS Kobylanka
LKS Łużna 3-3 LKS Wójtowa
LKS Stróżówka 2-1 Biała Brunary
KS Bobowa 9-2KS Ropa  
KPT Nawojowa 2-1 LKS Szymbark
LKS Zagórzany 1-1 Nafta Kryg
Polany Berest 0-2 KS Biecz
Ogień Sękowa 4-1 Królovia Królowa Górna

Kolejka 17

Ogień Sękowa 4-0 Galicja Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 3-2 Polany Berest
KS Biecz 3-0 LKS Zagórzany
Nafta Kryg 1-1 KPT Nawojowa
LKS Szymbark 0-2 KS Bobowa
KS Ropa  3-2 LKS Stróżówka
Biała Brunary 1-0 LKS Łużna
LKS Wójtowa 3-0 LKS Kobylanka

Kolejka 18

Galicja Nowy Sącz 0-0 LKS Wójtowa
LKS Kobylanka 3-2 Biała Brunary
LKS Łużna 3-0KS Ropa  
LKS Stróżówka 2-2 LKS Szymbark
KS Bobowa 3-1 Nafta Kryg
KPT Nawojowa 0-2 KS Biecz
LKS Zagórzany 3-1 Królovia Królowa Górna
Polany Berest 2-2 Ogień Sękowa

Kolejka 19

Polany Berest 2-0 Galicja Nowy Sącz
Ogień Sękowa 3-1 LKS Zagórzany
Królovia Królowa Górna 3-3 KPT Nawojowa
KS Biecz 4-1 KS Bobowa
Nafta Kryg 0-0 LKS Stróżówka
LKS Szymbark 1-1 LKS Łużna
KS Ropa  2-4 LKS Kobylanka
Biała Brunary 1-2 LKS Wójtowa

Kolejka 20

Galicja Nowy Sącz 0-1 Biała Brunary
LKS Wójtowa 1-0KS Ropa  
LKS Kobylanka 7-2 LKS Szymbark
LKS Łużna 2-3 Nafta Kryg
LKS Stróżówka 3-0 KS Biecz
KS Bobowa 5-1 Królovia Królowa Górna
KPT Nawojowa 0-3 Ogień Sękowa
LKS Zagórzany 1-1 Polany Berest

Kolejka 21

LKS Zagórzany 2-0 Galicja Nowy Sącz
Polany Berest 2-0 KPT Nawojowa
Ogień Sękowa 2-3 KS Bobowa
Królovia Królowa Górna 1-0 LKS Stróżówka
KS Biecz 1-0 LKS Łużna
Nafta Kryg 0-4 LKS Kobylanka
LKS Szymbark 2-2 LKS Wójtowa
LKS Ropa 2-5 Biała Brunary

Kolejka 22

Galicja Nowy Sącz 4-8KS Ropa  
Biała Brunary 2-0 LKS Szymbark
LKS Wójtowa 3-1 Nafta Kryg
LKS Kobylanka 3-1 KS Biecz
LKS Łużna 1-2 Królovia Królowa Górna
LKS Stróżówka 0-4 Ogień Sękowa
KS Bobowa 4-1 Polany Berest
KPT Nawojowa 2-2 LKS Zagórzany

Kolejka 23

KPT Nawojowa 1-1 Galicja Nowy Sącz
LKS Zagórzany 0-2 KS Bobowa
Polany Berest 1-1 LKS Stróżówka
Ogień Sękowa 3-1 LKS Łużna
Królovia Królowa Górna 0-4 LKS Kobylanka
KS Biecz 1-0 LKS Wójtowa
Nafta Kryg 1-1 Biała Brunary
LKS Szymbark 3-3KS Ropa  

Kolejka 24

Galicja Nowy Sącz 0-5 LKS Szymbark
LKS Ropa 4-1 Nafta Kryg
Biała Brunary 0-1 KS Biecz
LKS Wójtowa 5-1 Królovia Królowa Górna
LKS Kobylanka 3-1 Ogień Sękowa
LKS Łużna 4-1 Polany Berest
LKS Stróżówka 2-2 LKS Zagórzany
KS Bobowa 4-0  KPT Nawojowa

Kolejka 25

KS Bobowa 3-0 Galicja Nowy Sącz
KPT Nawojowa 1-1 LKS Stróżówka
LKS Zagórzany 2-4 LKS Łużna
Polany Berest 0-3 LKS Kobylanka
Ogień Sękowa 5-0 LKS Wójtowa
Królovia Królowa Górna 4-2 Biała Brunary
KS Biecz 6-1KS Ropa  
Nafta Kryg 3-2 LKS Szymbark

Kolejka 26

Galicja Nowy Sącz 1-2 Nafta Kryg
LKS Szymbark 3-5 KS Biecz
LKS Ropa 2-0 Królovia Królowa Górna
Biała Brunary 1-3 Ogień Sękowa
LKS Wójtowa 7-2 Polany Berest
LKS Kobylanka 3-0 LKS Zagórzany
LKS Łużna 5-0 KPT Nawojowa
LKS Stróżówka 5-1 KS Bobowa

Kolejka 27

LKS Stróżówka 1-0 Galicja Nowy Sącz
KS Bobowa 2-1 LKS Łużna
KPT Nawojowa 1-2 LKS Kobylanka
LKS Zagórzany - LKS Wójtowa
Polany Berest 0-1 Biała Brunary
Ogień Sękowa 6-1KS Ropa  
Królovia Królowa Górna 2-6 LKS Szymbark
KS Biecz 3-1 Nafta Kryg

Kolejka 28

Galicja Nowy Sącz 1-3 KS Biecz
Nafta Kryg 3-2 Królovia Królowa Górna
LKS Szymbark 0-3 Ogień Sękowa
LKS Ropa 8-3 Polany Berest
Biała Brunary 3-0 LKS Zagórzany
LKS Wójtowa 5-2 KPT Nawojowa
LKS Kobylanka 6-2 KS Bobowa
LKS Łużna 3-0 LKS Stróżówka

Kolejka 29

LKS Łużna 5-0 Galicja Nowy Sącz
LKS Stróżówka 2-3 LKS Kobylanka
KS Bobowa 1-4 LKS Wójtowa
KPT Nawojowa 0-0 Biała Brunary
LKS Zagórzany 2-1KS Ropa  
Polany Berest 0-1 LKS Szymbark
Ogień Sękowa 1-1 Nafta Kryg
Królovia Królowa Górna 6-1 KS Biecz

Kolejka 30

Galicja Nowy Sącz 2-7 Królovia Królowa Górna
KS Biecz 3-2 Ogień Sękowa
Nafta Kryg 2-1 Polany Berest
LKS Szymbark 9-2 LKS Zagórzany
KS Ropa  2-1 KPT Nawojowa
Biała Brunary 3-1 KS Bobowa
LKS Wójtowa 3-0 LKS Stróżówka (wo)  
LKS Kobylanka 8-1 LKS Łużna

Lp. Drużyna: Pkt.:
1. LKS Uście Gorlickie 70
2. KS Bobowa 69
3. LKS Ropa 58
4. Wicher Mogilno 54
5. LKS Wójtowa 54
6. Ogień Sękowa 51
7. Biała Brunary 45
8. LKS Zagórzany 39
9. KS Biecz 37
10. Królovia Królowa Górna 36
11. LKS Szymbark 35
12. LKS Łużna 35
13. Torcida Smerkowiec 27
14. Nafta Kryg 26
15. Victoria Śnietnica 25
16. Polany Berest 25
Szukaj: